A kéTTé Alapítvány vezetőjeként és gyakorló vadon-kalandterapeutaként nagyon fontos számomra, hogy a természethez kapcsolódó terápiás támogatással minél több rászoruló fiatalt, családot, vagy egyént segíthessünk. Mélyen hiszek a természet gyógyító erejében, saját és másokkal való munkám során ezt nap mint nap megélem. Szociális végzettségeim mellett gyakorló és kutató pszichológussá is váltam az elmúlt évtizedek során, rendkívül sokféle módszert tanultam és alkalmazok – de a szerteágazó szakmai tapasztalatszerzésem során mindig kiemelten fontos maradt számomra, hogy a legelesettebb, leginkább támogatásra szoruló emberekhez is kapcsolódjak, nekik valamilyen támogatást nyújthassak. A trauma-tudatosság lett az újkori vesszőparipám és mélyen hiszem, hogy ennek a szemléletnek kiemelt helye kellene, hogy legyen a magyar segítő szakmában is. Ebben a szellemben dolgozom és igyekszem ebből a tudásból, lehetőségeim szerint, minél többeknek át is adni.
A kéTTé Alapítvány célja, hogy a természetben zajló programjaival, a ‘kalandterápia’ és természet-terápiák módszertanának alkalmazásával segítséget és támogatást nyújtson azoknak, akik szeretnék jobban érezni magukat, szeretnének tanulni, fejlődni, változni.
A természetben, tapasztalatokon keresztül mindenki könnyebben megtalálhatja amit keres: egy új utat önmagához, másokhoz, vagy csupán a vissza a gyógyító természetbe és nyugalomba. Gyerekeknek, felnőtteknek, laikusoknak és szakembereknek egyaránt kínálunk támogatást és különféle programokat, képzéseket.